![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071811292348.jpg)
Двоє екс-гравців рівненського "Вереса" Микита Полюлях та ігор Солдат стали гравцями першолігового "ЛНЗ" із Черкас.
Про це клуб вже оголосив на своїй сторінці в Instagram.
Нагадаємо, Микита Полюлях провів за "Верес" чотири сезони та загалом відіграв за рівнян 50 матчів. Ігор Солдат відіграв за Верес 3 сезони, провівши 75 матчів і забивши 7 голів. Разом з рівнянами футболіст пройшов шлях з Другої ліги до УПЛ і завоював "золото" Першої ліги чемпіонату України.