![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052810589268.jpg)
Голова Рівненської облради Андрій Карауш звільнив директора КЗ «Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді» Юрія Шадого.
Відповідне розпорядження з'явилось на сайті облради.
Як зазначається, контракт з директором установи припинили з 27 травня.
Додамо, що Юрія Шадого обрали новим керівником закладу на сесії облради 8 вересня 2022 року. Тоді з ним вирішили підписати контракт на 3 роки.
Як пояснили у Рівненській облраді, Юрія Шадого звільнили, адже очолюваний ним заклад увійшов до складу новоствореного КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти».