Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ексучасниця шоу "Холостяк" з Рівного розповіла ексклюзивні факти про проект

Учасниця 10-го сезону популярного реаліті-проекту "Холостяк", який наразі триває на телеканалі "СТБ", 24-річна модель з Рівного Юлія Рибчук у минулому випуску шоу покинула проект та вибула з боротьби за серце холостяка. Про це ми писали тут: Модель з Рівного покинула шоу "Холостяк" після того, як прибирала за слоном

Однак, нещодавно дівчина на своїй інстаграм-сторінці опублікувала ексклюзивні факти про шоу "Холостяк", про які мало хто знає. Ось вони:

1. У головного героя проекту Максима були відносини з близькою подругою Юлі ще задовго до проекту.

2. Від початку проекту до моменту вигону з шоу дівчата живуть абсолютно без своїх телефонів, навушників, плеєрів, ноутбуків, книг тощо.

3. Коментарі дівчат, які ми бачимо в ефірі, наприклад: «Вона мені здається не щирою, вважаю, що вона Максу не пара», можуть вставити насправді до зовсім іншої дівчини, про яку це не говорилося, а насправді говорилось про іншу учасницю.

4. Всі діалоги з холостяком знімаються на камеру, поза кадром дівчатам заборонено бачитися з героєм, розмовляти з ним і бачитись не під час зйомок.

5. На проекті Юлю і учасницю з Києва Дану Ольханську постійно плутали як дівчата, так і знімальна група.

6. Дівчата змушені були брати з собою на проект у валізи як літні, так і зимові і весняні речі, тому що ніхто наперед не знає, куди їх можуть відправити в процесі знімання проекту - чи на льодяну Антарктиду чи на гаряче Балі.

7. За межі будинку дівчатам виходити заборонено, за винятком зйомок і побачень.

8. Щодо харчування, то у дівчат не було жодних обмежень.

Читати також

03.10.2023 Очільник області розповів, чи готова Рівненщина до опалювального сезону

Відомо, що в області завершені ремонти, створений аварійний запас обладнання, укладені договори із постачальниками за фіксованими пільговими цінами. «Область на 100% готова до осінньо-зимового періоду. Проведено ремонтні роботи на каналізаційних і тепломережах, замінено котли, заготовлені посипочний матеріал та реагенти для доріг. Є необхідний аварійний запас обладнання та матеріалів для об’єктів систем життєзабезпечення. Для усіх 10 теплопостачальних підприємств області, які використовують газ, передбачені фіксовані пільгові ціни», - сказав очільник області. Віталій Коваль також додав, що така підготовка пройшла і в освітніх, медичних, соціальних закладах. Створений запас генераторів різних потужностей. «Плановість підготовки до зими цьогоріч – на новому рівні. Всі вже чітко розуміють ризики і потреби. Першочергово забезпечуємо тих, хто не може про себе подбати – соціально незахищених, зокрема, геріатричні заклади та інтернати. На Рівненщині з дровами проблем не буде, адже 40% території області покрито лісами. Окрім того, в області вже готові розгорнути 296 Пунктів незламності», - зазначив начальник Рівненської ОВА.

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.