Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Екс-учасниця з Рівного розповіла про залаштунки шоу "Холостяк"

Модель з Рівного Юлія Рибчук розповіла несподівані деталі, які відбувались за лаштунками популярного шоу "Холостяк 10" на телеканалі СТБ.

На своїй сторінці в Instagram 22-річна дівчина, яка пішла з проекту у 4 випуску, розповіла про те, що відбувається поза камерами, а також висловилася про сценарій шоу.

«Сценарій є. Але! Під словом «сценарій» я маю на увазі - планування. Планування: локацій, побачень, приходів Гріші, інтерактивів, образів на церемонію троянд і тд. Все інше - політ вашої фантазії (або політ фантазії режисера по монтажу). У нас не було цензури або рамок на інтерв`ю, тут ви самі керуєтесь власною думкою, відчуттями і іноді, бажанням швидше закінчити інтерв`ю, бо всі мої коментарі, я давала після 5:00 ранку. Так, так, кожна зі зйомок закінчувалась пізно, точніше рано. І сон нам тільки снився», - написала модель.

Рибчук також повідомила, що існують певні правила, яких необхідно дотримуватися. Так, дівчатам заборонено спілкуватися з головним героєм поза камерами, а також використовувати мобільні телефони і навіть читати книги:

«Змоги поспілкуватись з Максом в не камер, у нас не було, тому всі емоції і діалоги, які ви бачите на екрані зняті з першого дублю і з правдивими емоціями. Багато питань задають про телефон. Як у вас могло не бути телефона, якщо в кожної є фото з закулісні проекту? Відповідь проста: у нас є редактори, які фотографували наш бекстейдж. А наші телефони ми здали ще в перший день проекту і не мали зв’язку з соціумом аж до вильоту з проекту. Правила стосувались навіть музики, навушників, go про, та навіть книг! Це все було під забороною. Щоб не відволікатись від проекту, насправді і часу не було відволікатись», - розповіла вона.

Рибчук додала, що учасницям проекту заборонено залишати будинок під час проекту, а також повідомила, що стосовно харчування і споживаних продуктів обмежень не було.

Модель також несподівано повідомила, що у головного героя Макса Михайлюка були відносини з її близькою подругою до його участі в проекті.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.