Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Фатальні ревнощі: у Житомирі адвокат застрелив конкурента, а потім одружився на його 20-річній дівчині

Поліцейські оголосили підозру 46-річному житомирянину, який під час застілля застрелив конкурента, а потім утопив його тіло разом із човном у кар'єрі. 

Про це повідомляє ГУ НП у Житомирській області. 

2 травня до поліції звернулась житомирянка з повідомленням про безвісне зникнення її 31-річного сина. За словами заявниці, востаннє вона бачила його 26 квітня.

Поліцейські з’ясували, що того дня він був у компанії знайомих у будинку одного з них в обласному центрі. Однак, куди згодом подівся, ніхто не міг пояснити, посилаючись на надмір алкоголю.

Заходи зі встановлення місця перебування чоловіка тривали й коли у липні надійшло повідомлення про виявлення трупа у Богунському кар’єрі.

Поліцейські, які прибули на місце події, виявили у воді гумовий човен. Те, що він обгорнутий довкола людського тіла, стало очевидним, коли його витягли на берег. Навіть на перший погляд було зрозуміло, що невідомий уже давно знаходиться у водоймі і смерть його була далеко неприродньою. Майже відразу оперативники ідентифікували загиблого як 31-річного зниклого.

Згодом судово-медична експертиза засвідчила, що причиною його смерті стало проникаюче вогнепальне дробове поранення у життєво важливі органи.

Експерти встановлювали усі обставини вбивства протягом кількох місяців. Нині поліцейські оголосили підозру 46-річному житомирянину в будинку якого і тривало фатальне застілля.

Компанія з кількох людей розважалась, допоки між господарем та гостем не виник банальний чоловічий конфлікт… через 20-річну дівчину, яка подобалась обом. А от завершився для одного з них він трагічно. Спочатку бійка, а потім постріл з дробовика.

Усі деталі та обставини нині допрацьовують слідчі під керівництвом процесуальних керівників – обласної прокуратури. Однак уже нині зафіксовано, що підозрюваний ретельно намагався приховати скоєне і максимально знищити докази. Тіло чоловіка наступної ночі вивезли з будинку до водойми, де переклали до човна. Його дно пробили, подбавши про достатній тягар для затоплення. Майже три місяці знаходилось тіло у воді.

Наразі за умисне вбивство 46-річному чоловікові загрожує до 15 років ув’язнення. Також нині встановлюється роль і кожного з інших мимовільних очевидців чи свідків цієї драми.

За цей час 20-річна дівчина, через яку й виник конфлікт, стала дружиною підозрюваного та готується до материнства.

Читати також