![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060715115634.png)
На Рівненщині підприємство заготовляє четверту частину всього обсягу молока в області.
Про це повідомив заступник голови РОДА Олександр Кохан.
Минулоріч на Рівненщині господарства виробили 50 000 тонн молока загалом. І саме підприємство імені Воловікова охоплює чверть від даної цифри.
На сьогодні на фермі тримають 2,5 тисяч голів ВРХ, понад тисячу з них - корови. Розводять господарство і племінну худобу – українську чорнорябу та голштинську. Вже цьогоріч на фермі виробили 5,3 тис. тонн молока. У цьому році добудували приміщення на тисячу телят, розпочали зводити зерносховище. У планах – подальша модернізація виробництва.
"На сьогодні область – у ТОПі регіонів із найбільшим приростом виробництва молока на с/г підприємствах. Сприяє такій тенденції також Програма розвитку АПК Рівненської області. Обласний бюджет відшкодовує до 80% вартості закуплених племінних тварин", - зазначає Кохан.
![](/media/img/650/2024/06/202406071773.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406074404.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406078151.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406077159.png)