Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Фінансову підтримку з бюджету Рівненщини отримають 25 проєктів мікробізнесу

На Рівненщині реалізують 25 проєктів розвитку територіальних громад. Вони перемогли у щорічному конкурсі, який проводиться вже понад 10 років в області. У результаті громади отримають співфінансування власних ініціатив. На це спрямують кошти з обласного бюджету у сумі 2,9 млн грн, повідомляють у ОДА. 

«Загалом на конкурс надійшло 75 заявок. Їх розглянули незалежні експерти та склали рейтинг. 25 найкращих проєктів одноголосно підтримала конкурсна рада. Вони спрямовані на поліпшеня соціальних послуг населенню, розвиток співробітництва громад, туризму та підприємництва», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

В свою чергу директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк наголосив, що усі проєкти спрямовані на підтримку мікробізнесу:

«Під час карантинних обмежень необхідно підтримати бізнес. Тому особливу увагу звертали на ініціативи, які у результаті спрямовані на створення робочих місць та надходження додаткових податків до місцевих бюджетів».

Окрім того, конкурсна рада підтримала п’ять туристичних проєктів. Адже протиепідемічні заходи не дозволяють подорожувати країнами, тому необхідно розвивати внутрішній туризм.

ПЕРЕЛІК ПРОЄКТІВ

Читати також