![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060316498273.png)
Захисника зі Шпанівської громади нагороди нагрудним знаком «Золотий хрест».
Про це повідомили в Рівненській РДА.
Військовослужбовця Володимира Стрільця зі Шпанівської громади нагородили нагрудним знаком «Золотий хрест» - почесною відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України.
Як відомо, нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового та сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за виявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.
![](/media/img/650/2024/06/202406039356.png)