Рівне Медіа

Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків Зодіаку

Фото - відкриті джерела

День, коли дуже легко стати жертвою маніпуляторів, які переслідують свою — корисливу — мету, інформує ТСН.

Результатом підпорядкування чужої думки і, як наслідок, чужій волі може стати моральний і матеріальний збиток. Тим, хто не відчуває в собі сили чинити опір, краще скоротити спілкування з оточенням до мінімуму, особливо це стосується нових знайомих.

Гороскоп на 7 серпня для Овнів

Важку енергетику дня можна буде подолати, зайнявшись фізичною працею, — наприклад, зробити генеральне прибирання в будинку або зайнятися сезонними садово-городніми роботами.

Гороскоп на 7 серпня для Тельців

Цього дня необхідно — якщо, звичайно, вдасться така можливість — відмовитися від спілкування телефоном і в месенджерах соціальних мереж: нічого, крім втоми, це вам не принесе.

Гороскоп на 7 серпня для Близнят

Помітивши, що співрозмовник, ким би він не був, проявляє ознаки агресії, негайно звертати розмову, в іншому разі можна буде зіпсувати взаємини з ним — аж до ворожнечі.

Гороскоп на 7 серпня для Раків

Хороший день для того, щоб проявити ініціативу, — начальство обов'язково гідно оцінить її спочатку морально, а потім і матеріально: хороша премія вам точно не зашкодить.

Гороскоп на 7 серпня для Левів

Дуже вдалий у фінансовому сенсі день, коли на банківську картку надійдуть несподівані, а тому особливо приємні гроші — від виплати заслуженого гонорару до повернення старого боргу.

Гороскоп на 7 серпня для Дів

Від фінансових операцій, навіть якщо це всього лише оплата комунальних рахунків, краще відмовитися: найменша неточність або помилка може призвести до серйозних матеріальних збитків.

Гороскоп на 7 серпня для Терезів

З невпевненістю в своїх силах, яка може накрити вас в цей час, необхідно відчайдушно боротися — низька самооцінка може нашкодити як в професії, так і в особистому житті.

Гороскоп на 7 серпня для Скорпіонів

Не варто давати їжу енергетичним вампірам, які можуть провокувати вас на неадекватні реакції, краще поставитися до їх витівок спокійно — так спрямована проти вас злість повернеться назад.

Гороскоп на 7 серпня для Стрільців

Стаючи до роботи, про яку давно мріяли, дійте сміливо — не бійтеся зробити перший крок і вірте в себе, і тоді ви обов'язково впораєтеся навіть з найскладнішим професійним завданням.

Гороскоп на 7 серпня для Козорогів

День гарний для спілкування на всіх рівнях, за винятком романтичних побачень із коханою людиною: роздратування, накопичене за попередній час, може стати причиною серйозної сварки.

Гороскоп на 7 серпня для Водоліїв

Рекомендується відмовитися від спілкування з людьми з минулого — крім негативу, від якого ви намагалися позбутися протягом довгих років, воно нічого більше вам не принесе.

Гороскоп на 7 серпня для Риб

Не варто ділитися своїми ідеями з оточенням — навіть з тими, хто, на ваш погляд, гідний всілякої довіри: можливо, вони не зможуть встояти перед спокусою і втілять їх у життя замість вас.

Читати також