Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Готував Усика та Ломаченка, а нині - юнаків з Рівненщини: історія тренера Збірної України з боксу

Від початку повномаштабної війни чимало людей покинули свої домівки та улюблену справу аби вберегти себе та рідних від нищівних російських снарядів. Одним із тих, хто покинув рідне місто та справу свого життя, був Валерій Даніленко, тренер Збірної України з боксу.

Повідомляє ШоТам.

Валерій Даніленко проживав та тренував майбутніх чемпіонів світу у Харкові більше 20 років. Серед вихованців - Олександр Усик, Василь Ломаченко та Денис Берінчик.

Проте війна змінила плани чоловіка. Коли під час чергового обстрілу снаряд прилетів до багатоповерхівки і вціліла лише машина Валерія, він зрозумів, що це знак і забрав родину та переїхав до Рівного. Проте розлука із юними боксерами чоловікові давалась тяжко. Отож, попри небезпеку та обстріли міста,  Валерій вирішив повернутись та забрати із собою молоде покоління українського боксу. 

"Я був в Україні і залишуся тут, щоб не трапилось - я буду працювати на благо нашої неньки і нікуди звідси не збираюсь їхати. Для мене це дуже принципова позиція", - зазначає чоловік.

Нині Валерій тренує молодих хлопців із Рівненщини та з Харкова, аби виховати бійців міжнародного рівня. А нещодавно спортсмени вибороли перемогу на міжнародному рингу. 

"Ми переможемо, в мене немає сумнівів . Я тренував, треную і буду тренувати, щоб виховати ще одне покоління гідних чоловіків своєї країни і наш прапор майорів у різних куточках земної кулі", - каже Валерій. 

 

Читати також