Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гра про історичне та сучасне місто "Рівненський Пан" тепер є у студентській версії

«Рівненський пан» - настільна гра про наше місто. Весь процес базується на боротьбі за власність та правильному розподілі коштів, які кожному гравцю видаються на початку. У подальшому все залежатиме від того, наскільки людина вміє переконувати та правильно вести свій рахунок. Вагому частину механіки запозичили в «Монополії». Хоча, кінцева мета гри, а саме вибороти титул «Рівненського пана», полягає в тому, щоб заробити найбільший серед гравців капітал або ж стати власником найбільшої кількості підприємств.

5 реальних історичних постатей виконуватимуть роль ігрових фігурок. Захоплюйте стратегічні вежі та купуйте сучасні підприємства, а історичні картки з легендами та міфами про місто - це ще одна родзинка гри: абсолютно новий та цікавий формат вивчати історію. Гра виконана з надзвичайно якісних матеріалів, на половину ручної роботи.

Особливості гри:

  • 28 реальних компанії на полі гри, які можна купляти, обмінювати, будувати та продавати (РЕНОМЕ, НК Верес та інші).
  • Історичні картки, котрі оповідатимуть Вам легенди про місто, з часів його заснування по наш час.
  • Унікальні «Картки Архітектури» дадуть Вам можливість на коло стати «власником» Тунелю Кохання чи замку в Дубно отримавши особливі здібності.
  • Ігровими фігурками слугуватимуть реальні історичні постаті.
  • Продукт зроблено з якісних екоматеріалів. У комплекті йде вдосталь декоративних елементів, які роблять гру преміальним подарунком.


Студентська (бюджетна) версія включає у себе всі ігрові елементи класичної (подарункової) версії «Рівненський Пан» за виключенням декоративних елементів, таких як: дерев'яний органайзер, конверт з сургучем, мішечок з тканини, панська книга та інші індивідуальні речі.

*на правах реклами

 

Читати також