![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060811302245.jpeg)
На Рівненщині дедалі більше людей їдуть до лісів, щоб "пополювати" на грибочки.
Про це написав досвідчений грибник Василь Овдіюк у мережі:
"7 червня о 5-15 заходили в ліс, назустріч виходило четверо грибників. Не лише гриби, а і грибники просунулись і масово кинулись в ліси. Сьогодні в лісі зустрічав людей із навколишніх сіл (Спасова, Цуркова, Кунина, Озерян(!) та гостей із Рівного. І всі знаходять свій гриб. За 8 годин перебування в лісі пройшов більше 20 км. І знайшов 37 білих грибів та декілька жмень лисичок. Ноги гудуть, а душа кайфує", - написав Василь Овдіюк та показав фото своїх трофеїв.
![](/media/img/650/2024/06/202406086791.jpeg)
![](/media/img/650/2024/06/202406084626.jpeg)
![](/media/img/650/2024/06/202406082542.jpeg)
![](/media/img/650/2024/06/202406082387.jpeg)
![](/media/img/650/2024/06/202406084055.jpeg)
![](/media/img/650/2024/06/202406083509.jpeg)