![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052810185257.png)
У Вараській громаді попрощалися із 43-річним Захисником Олександром Максимчуком.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Чоловік народився на Волині. Навчався у Вараському ліцеї № 5. У 2000 році закінчив ПТУ ВП РАЕС. Упродовж 2015-2016 років брав участь в АТО. Із 2021 року служив за контрактом. Олександр виконував бойові завдання під Соледаром, Краматорськом, Слов?янськом.
На жаль, солдат резерву 14-ї запасної роти військової частини А0693 помер 24 травня. Без батька залишилися двоє синів. Поховали Захисника на кладовищі села Нові Підцаревичі, що у Волинській області.