![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022212324328.png)
Громада на Рівненщині передала авто для ЗСУ.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Радивилівська громада передала військовим ще один автомобіль для фронту. Машину отримають артилеристи, які виконують завдання на східному напрямку. Серед них служить і їхній земляк.
Вартість автівки - 135 тисяч гривень. Майже 50 тис. зібрали працівники міської ради: ці кошти перерахували із профспілкових унесків. Ще 45 тис. грн виручили завдяки благодійному ярмарку. Решту задонатили небайдужі мешканці громади.
У пікап волонтери також завантажили необхідні продукти тривалого зберігання, домашню консервацію та готову випічку.
![](/media/img/650/2024/02/202402221206.png)