![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041111202246.jpg)
Клеванська громада просить у Рівненської облради прийняти у власність цілісний майновий комплекс Клеванської лікарні ім. Михайла Вервеги.
Про це повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш.
Відповідне питання планують розглянути на сесії облради 26 квітня.
- Проєкт рішення підготував департамент з питань цивільного захисту та охорони здоров'я ОДА. У ньому йдеться і про будівлі, і про земельну ділянку площею у майже 8 га.
Чому це відбувається. Клеванська громада не може фінансово утримувати цей заклад, це і стало причиною їхньої ініціативи. Ми ж своєю чергою хочемо зберегти цю важливу для громади області лікарню і трудовий колектив, - повідомляє Андрій Карауш.