Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Громада на Рівненщині зібрала на благодійному ярмарку 55 тисяч гривень

На Рівненщині жителі Полицької територіальної громади, що у Вараському районі, об'єднались, щоб зцібрати кошти на потреби для ЗСУ.

Про це повідомляють на сторінці Полицької громади. 

Благодійний зіхд був організований уже вдруге, до втілення ярмарка долучились заклади освіти (Полицький ліцей, Балаховицька гімназія, Ромейківський ліцей, ЗДО "Калинонька" с. Полиці) з дитячими колективами, заклади культури громади, молодь сіл.

На ярмарку діти продавали солодощі, іграшки та браслети ручної роботи. Також мами з дітками могли відпочити на батутах і біля ігрових локацій, посмакувати домашньою випічкою та зробити світлини на різних фотозонах.

"Ми хотіли, щоб люди не просто жертвували гроші, але й отримали якусь віддачу. Для цього ми намагалися облаштувати різні локації, зібрати різні організації, щоб було весело, щоб було чим зайнятися і дорослим, і дітям," - зазналили у громаді. 

Також був святковий концерт, турнір з волейболу за участі команди військової частини з Вараша 3045, ветеранів волейболу м. Костопіль, місцевих команд - неабияк підняли рівень адреналіну в крові вболівальників, проте перемога залишилась за місцевою командою з Сошників. Підприємці організували безпрограшну лотерею для тих, хто придбав квиток: стрижки, зачіски, ламінування вій, брівки, святкові букети і романтичні вечері, сертифікати на будівельні матеріали і продукти харчування, процедури догляду за волоссям і масаж, смачні торти і капкейки - це лише частина з того, що наші підприємці надали в якості лотів на лотерею.

Керівники гуртків Полицький ліцей проводили майстер-класи та плели з дітьми браслети, малювали дітям фантастичні візерунки в техніці аквагрим. Кожна дитина, яка долучилася до благодійного заходу – чи виготовляла вироби, чи готувала смаколики, чи торгувала, чи брала участь у концерті – відчула свою причетність до наближення Перемоги.

За кілька годин розпродажу зібрали 55607 гривень. Кошти, що були зібрані на ярмарку, будуть використані на користь Збройних Сил України, зокрема на закупівлю амуніції для хлопців з громади, які воюють на Сході.

 

 

 

Читати також