Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Громада Рівненщини співпрацюватиме з Польщею (ФОТО)

Привільненська громада та гміна Рацеховіце підписали Угоду про співпрацю міжкультурного обміну

З робочим візитом до Привільненської об’єднаної територіальної громади  завітали партнери громади з Республіки Польща – вуйт гміни Рацеховіце Marek Gabzdyl, директор дошкільного закладу Irena Holboj та проектний менеджер Agnieszka Kursa. Водночас громаду з робочим візитом відвідали консультанти Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ. Делегації  ознайомилася із системою освіти Привільненської ОТГ, відвідали освітні дошкільні заклади, зокрема садочок у селі Молодаво «Сонечко», та «Бджілка» у Привільному. Побачили як працює  школа у громаді, яка має намір отримати статус опорної. Голова громади Юрій Момотюк каже, з цією гміною мають багато спільного, тому вирішили співпрацювати заради обміну досвідом. Під час зустрічі Голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк та вуйт гміни Рацеховіце (Республіка Польща) Marek Gabzdyl підписали Угоду про міжнародну співпрацю.  Згідно Угоди, протягом 2018 року заплановано ряд заходів щодо міжкультурного обміну громад Польщі та України. 

До підвищення рівня безпеки Привільненської громади вуйт гміни Рацеховіце пан Marek Gabzdyl подарував Привільненській добровільній пожежній команді сумку медично-рятувального спорядження й запросив привільненських добровольців в гміну Рацеховіце для вивчення досвіду роботи польських добровільних пожежних команд.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.