![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052710152536.png)
На Рівненщині попрощалися із загиблими Героями Василем Мельничуком і Федором Пахнюком.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Березнівська та Шпанівська громади, що в Рівненському р-ні, у жалобі: в останню дорогу провели земляка Василя Мельничука. Воїн народився 1995 року в селі Поліське Березнівської громади. Проживав із дружиною та маленькою донечкою у Великому Олексині, що у Шпанівській ТГ. Захисник пішов до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення, служив у аеромобільному батальйоні. Військовослужбовець отримав шість нагород. Загинув Герой 20 травня в Донецькій області під час ворожого мінометного обстрілу. Поховали головного сержанта на кладовищі в селі Малий Олексин.
Жителі Рокитнівської громади, що на Сарненщині, віддали шану Федору Пахнюку. Захисник народився 1975 року, проживав у селі Масевичі. Загинув Герой 26 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Лише у травні цьогоріч за результатом аналізу ДНК підтвердили загибель воїна. У військовослужбовця залишилася дружина та сини.
![](/media/img/650/2024/05/202405274385.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405279580.png)