Громади на Рівненщині попрощалися з чотирма бійцями

На Рівненщині попрощалися з Героями Сергієм Міщуком, Дмитром Цюрою, Анатолієм Вегерою та Володимиром Морозом.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Сергій Міщук народився 14 вересня 1977 року в Рівному. Навчався у школі № 24, закінчив професійно-технічне училище та працював за фахом у ремонтно-будівельних компаніях «ОСМА» та «Кодест».

До лав ЗСУ був мобілізований 28 березня 2024 року. Загинув військовий 27 травня 2024 року на Донеччині. Поховали захисника на «Алеї Героїв» на кладовищі "Нове".

Дмитро Цюра народився 21 серпня 1992 року, проживав у селі Білашів Острозької громади. Загинув старший солдат 27 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в Бахмутському районі Донецької області.

Анатолій Вегера проживав у селі Тріскині Сарненської громади. На захист Батьківщини чоловік став у березні 2022 року. Проходив службу в лавах 14-го окремого стрілецького батальйону «Полісся». Брав участь в обороні Бахмута. Нагороджений медалями «За оборону рідної держави» та «Честь і слава». Під час проходження служби стан здоров'я військовослужбовця погіршився. 27 травня 2024 року захисник помер на Донецькому напрямку.

Володимир Мороз мешкав у селі Стрільськ Сарненської громади. До лав ЗСУ був мобілізований у січні 2023 року. На жаль, під час проходження служби стан здоров'я військовослужбовця погіршився. 24 травня від ускладнень унаслідок хвороби військовий помер.

Читайте також