Громади на Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох Героїв-земляків

На Рівненщині до Небесного війська приєдналися чотири Герої – Микола Посільський, Віктор Бульчак, Юрій Бернацький та Олександр Олендер.

Повідомляють у Рівненській ОДА.

Микола Посільський народився 18 грудня 1989 року. Проживав у селищі Смига. Молодший лейтенант Збройних сил України був призваний до війська торік у квітні. На службі обіймав посаду командира кулеметного взводу.

На жаль, Герой загинув цьогоріч 25 березня під час виконання бойового завдання в Запорізькій області. Поховали Захисника в рідному селищі Смига на місцевому кладовищі.

Віктор Бульчак народився 9 травня 1982 року. Проживав у Млинівській тергромаді. Солдат Збройних сил України проходив військову службу на посаді старшого механіка-водія.

Воїн помер у лікарні цього року 29 березня. Поховали Захисника на місцевому кладовищі.

Юрій Бернацький народився 9 червня 1995 року. Проживав у Дубні. Солдат Збройних сил України проходив службу в 130-му окремому розвідувальному батальйоні на посаді стрільця-помічника гранатометника.

На жаль, Захисник помер цьогоріч 25 березня під час виконання обов’язків військової служби в Запорізькій області.

Олександр Олендер проживав у Великомежиріцькій громаді, що в Рівненському районі.

27 березня Герой помер від отриманих травм унаслідок ворожих обстрілів зі ствольної артилерії. Це сталося в Донецькій області.

Читайте також