Громади на Рівненщині провели в останню дорогу Героїв-земляків

На Рівненщині в останню дорогу провели п'ятьох захисників: Володимира Кібука - із Дубровиччини, Миколу Ковальця - із Рівного, Дмитра Левчика - зі Здолбунова, Андрія Музичука - із Білокриницької громади, Сергія Радчука - із Вараша.

Про це повідомили в пресслужбі Рівненської ОДА.

На Сарненщині попрощалися з воїном Володимиром Кібуком. Захисник народився 1988 року в селі Бережки Дубровицької громади. На жаль, чоловік загинув цьогоріч 7 червня внаслідок мінометного обстрілу, виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку.

Рівненська громада віддала останню шану Миколі Ковальцю. Чоловік народився 19 грудня 1975 року в Рівному. Закінчив Рівненську школу № 23 та професійно-технічне училище № 9. Микола працював молодшим інспектором у Городищенській виправній колонії № 96, незадовго до початку повномасштабного вторгнення вийшов на пенсію. Згодом вступив до лав ЗСУ. Солдат Микола Ковалець загинув цьогоріч 4 червня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Поховали воїна на Алеї Героїв кладовища “Нове” у Рівному.

Здолбунівська громада провела в останню дорогу військовослужбовця Дмитра Левчика. Чоловік народився 1 лютого 1988 року. Він проживав у Здолбунові. Герой загинув цьогоріч 5 червня під час артилерійського обстрілу на Луганщині. Поховали воїна в селі Ільпінь.

У Білокриницькій громаді попрощалися з Андрієм Музичуком. Чоловік народився 27 листопада 1995 року, проживав у селі Котів. Старший солдат загинув 10 червня 2024 року, мужньо виконавши військовий обов’язок на Донецькому напрямку. Поховали воїна в рідному селі.

У Вараській громаді схилили голови у скорботі за Сергієм Радчуком. Чоловік народився у Вараші, закінчив ліцей № 3. Згодом - здобув професію "машиніст крана, водій" у Маневицькому ВПУ № 28. 18 серпня 2023 року підписав контракт із 104-ою окремою бригадою територіальної оборони. 37-річний стрілець-помічник гранатометника механізованого відділення загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Поховали захисника на кладовищі села Нові Підцаревичі (Волинська область).

Читайте також