Громади на Рівненщині провели в останню дорогу трьох Воїнів

На Рівненщині попрощалися з Героями: Володимиром Кривоносовим із Рівненської громади, Володимиром Нікітенком – із Корецької, Олександром Абрамовичем – із Вараської.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Володимир Кривоносов народився 14 липня 1982 року. Із чотирирічного віку разом із родиною переїхав до Рівного. Навчався в місцевих школах № 8 і № 19. Потому проходив строкову службу в армії. Працював на різних підприємствах. В останні роки - на ливарному в Рівному. Із 2010 року разом із сім’єю проживав у Клевані. Лави Збройних сил України поповнив у грудні 2022 року. Мав звання солдата. Загинув воїн 6 лютого 2024 року під час виконання бойових завдань на Донецькому напрямку. Володимиру назавжди - 41. Без чоловіка залишилася дружина, без батька – 14-річний син. Поховали Героя на кладовищі "Нове".

Володимир Нікітенко народився 8 лютого 1979 року на Харківщині. У віці шести років переїхав проживати в село Жадківку на Кореччині. Навчався в початковій Жадківській школі й Корецькій школі № 3. У 1985 році переїхав на проживання в місто Нетішин, де закінчив школу. Потому вступив до Інституту водного господарства на економічний факультет. 10 травня 2022 року Володимир був призваний до лав Збройних сил України. Проходив службу в 3-му Луганському прикордонному загоні на посаді начальника 2-ї прикордонної застави. Мав звання капітана. Загинув у бою з російськими загарбниками 29 січня 2024 року. Поховали захисника в селі Жадківка.

Олександр Абрамович народився у Вараші. Навчався у Вараському ліцеї № 5 і Вараській гімназії (ліцей № 6). Закінчив Національний авіаційний університет. Олександр був активним учасником Революції гідності. У найгарячіші моменти протистоянь отримав поранення на Майдані. Проживав у Києві, працював в ІТ-сфері. Із перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав армії для захисту України. 25 лютого 2022 року був зарахований до числа військовослужбовців 112-ої окремої бригади територіальної оборони м. Києва. Мав звання старшого лейтенанта, служив командиром аеромобільного взводу військової частини А0284. 33-річний Олександр із 17 січня 2024 року вважався зниклим безвісти. Днями підтвердилося, що воїн загинув у Донецькій області під час виконання бойового завдання. У Героя залишилися батьки та два брати.

"Щирі співчуття рідним та близьким… Вічна пам'ять і слава Героям!".

Читайте також