Громадські організації Рівненщини можуть отримати до 350 тис. грн за національно-патріотичне виховання

http://www.rv.gov.ua

Громадські організації запрошують до участі в конкурсі проектів національно-патріотичного виховання.  Повідомляє сайт Рівненської ОДА. 

Його оголосило Міністерство молоді та спорту України.

Конкурсні пропозиції можуть бути спрямовані на вирішення завдань:

  • утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді;
  • популяризація національної духовно-культурної спадщини;
  • підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України;
  • вшанування пам’яті жертв окупаційних режимів, депортації кримсько-татарського народу;
  • збільшення чисельності членів громадських об'єднань, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання;
  • збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України;
  • підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Максимальна сума фінансової підтримки одного проекту за рахунок коштів державного бюджету не повинна перевищувати 350 тис. грн. Співфінансування проекту має складати не менш як 25 відсотків.

Громадська організація може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Заявки приймаються до 04 травня 2018 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 17:00 (у п’ятницю – до 16:00) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 712. Контактні телефони: (044) 289-08-30.

Конкурс буде завершено протягом 15 днів після затвердження переліку інститутів громадянського суспільства, визначених переможцями конкурсу, з якими будуть укладені договори про виконання (реалізацію) програми (проекту, заходу).

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОНКУРС

Читайте також