Їх краще не злити: жіночі знаки зодіаку, яких варто боятися у гніві

Є жінки, яких краще не злити, інакше - пошкодуєте. Астрологи вважають, що не в останню чергу на особливості поведінки в тій чи тій ситуації впливає знак зодіаку.

Овен

Ніхто й не сумнівався, що Овен належить до найбільш дратівливих і агресивних знаків. Але одна справа, коли цими рисами володіють чоловіки, і зовсім інша - якщо злиться жінка-Овен.

Ніколи не можна сказати точно, через що вона буде злитися сьогодні. Черга в магазині, жарт колеги або просто дурість навколишніх – повірте, жінка-Овен знайде привід для руйнівної люті.

Їй не відомі м’якість і хитрість, властиві іншим жінкам. "Та й до чого виглядати слабкою", - думає жінка-Овен, умикаючи гучний голос.

Вона не приймає жодних заперечень і аргументів, а вперто наполягає на своєму. Неважливо, права жінка-Овен чи ні. Вона буде запекло сперечатися з вами й жахливо дратуватися, якщо ви виявитеся не згодні з нею.

Темперамент жінки-Овна миттєво доходить до точки кипіння, і ось вона, сам не усвідомивши, як це трапилося, кричить на весь голос на свого співрозмовника. Тішить одне: Овни – народ відхідливий, уже за п’ять хвилин скандалу вони швидко переходять в умиротворений стан. Однак їхнім жертвам від цього не легше.

Стрілець

Ніхто не очікував, що добродушна й товариська жінка-Стрілець може затаїти в душі злість. Вона віддає перевагу якості перед кількістю, що означає рідкість її спалахів гніву. Але вже якщо жінка-Стрілець “завелася”, то чекайте біди.

Вона може радісно реготати, але спалахнути люттю в одну мить. Стрільця виводять із себе несправедливість, хамство та спроби обмежити безцінну “стрільцівську” свободу. За такого розкладу жінка-Стрілець і сама не проти нагрубіянити, причому з уластивими їй прямотою та дотепністю.

Скорпіон

Відмінна риса характеру жінки цього знака від Овна та Стрільця полягає в тому, що вона нікому не показує своєї злості. Сховавши її в затишному куточку, удаватиме, що абсолютно спокійна. Але ворогам жінки-Скорпіона не варто спокушатися, адже в її голові вже визрів план помсти. Залишилося тільки блискуче втілити його в життя.

Жінка-Скорпіон злиться практично щодня. Будь-який "кинутий" на неї погляд піддається ретельному аналізу. Якщо представниця цього знака зодіаку вбачатиме в поведінці навколишніх людей особисто завдану їй кривду, то її обурення швидко переросте в справедливий гнів. Чесно кажучи, Скорпіони не вирізняються людинолюбством, тому їхня дратівливість завжди спрямована на ближніх.

Читайте також