![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071811311503.jpg)
У Рівному комунальники готують котловани для заміни аварійних електроопор.
Як повідомляють на сторінці КП "Рівнеелектроавтотранс", у фейсбуці, замість дефектних опор слід встановлювати нові, оскільки майже всі вони експлуатуються з часу будівництва тролейбусних ліній.
Деяким опорам майже по 50 років, тому вони можуть зруйнуватися та втратити несучу здатність, що призведе до порушення безпеки руху. Якщо у опори виникає тріщина, туди потрапляє вода, котра спричиняє корозію арматури, а у зимовий час - замерзає та, розширюючись, ще більше руйнує залізобетон.
![](/media/img/650/2022/07/202207183738.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207182946.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207183737.jpg)