Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Інсульт, який спричинив сильний крововилив у мозок: родина з Рівненщини просить врятувати маму

Допомоги потребує Наталія Басюк з села Самостріли колишнього Корецького району. Жінці - 43 роки, має дві доньки. Перед Новим роком у неї трапився інсульт, зараз жінка у реанімації у Києві, у неї аневризма.

Допис з проханням про допомогу опублікувала у Фейсбуці донька хворої Ірина.

Вимушена знову просити допомоги небайдужих людей. Оскільки самотужки з нашою бідою впоратися не можемо.Перед новорічними святами у нашої мами стався інсульт в результаті якогось був сильний крововилив в мозок. В місті Києві їй зробили невідкладну операцію в ході якої закліпсували аневризму та видалили інсульт-гематоми. Наша матуся й досі знаходиться в реанімації в тяжкому стані. Усіми силами сім'ї та рідних, робиться все можливе щоб наша матуся змогла подолати тяжку хворобу. Але нажаль катастрофічно не вистачає коштів щоб кожного дня купувати необхідні для лікування препарати та оплатити операцію, - йдеться  у дописі.

Тільки на один препарат (НІМОТОП), який постійно вводять жінці по 5-7 ампул на добу витрачають 4-5 тисяч гривень в день, потрібен також ще цілий список додаткових ліків.

Родина слізно просить про допомогу!

  • РЕКВІЗИТИ: 4149 4991 2834 0971
  • Номер телефону доньки: +380672884668.

Читайте також: 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.