Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Із Рівнеазоту примусово стягнули 14 млн. гривень на погашення заборгованої зарплати працівникам

Державні виконавці продовжують стягувати заборгованості по заробітній платі з ПрАТ «Рівнеазот». Так, працівникам заводу виплатили зарплату по всіх виконавчих документах про стягнення заборгованості, які надійшли на виконання до 7 лютого 2018 року. Зокрема, на початку лютого цього року Рівненський міський відділ ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області з арештованих рахунків Рівнеазоту стягнув 7 007 213 гривень.

Ці кошти були перераховані 192 людям на погашення заборгованості по зарплаті. Ще 7 226 234 гривень заборгованої зарплати на користь 184 людей вдалося стягнути протягом 2017 року завдяки вжитим заходам примусового виконання.

– Державні виконавці Рівненського міського відділу ДВС в порядку визначеному ЗУ «Про виконавче провадження» арештували все майно та кошти боржника, описали 145 транспортних засобів та спецтехніки. Попередили керівництво заводу-боржника про подальше вилучення описаної техніки (в першу чергу службового транспорту посадових осіб), а також його керівника про застосування до нього обмеження в праві виїзду за кордон. Завдяки цьому у 2017 році з ПрАТ «Рівнеазот» вдалося стягнути 7 226 234 гривень заборгованої зарплати, – зазначив в.о. начальника Рівненського міського відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Павло Якобчук. – А 7 лютого цього року вдалося стягнути ще 7 007 213 гривень на погашення заборгованості.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області в рамках правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» почав діяти новий напрямок «Я маю право на виконання рішення суду»:

– Важливою частиною роботи в цьому напрямку є боротьба з підприємствами-боржниками по заробітній платі. Наша мета – надати громадянам вичерпну інформацію про те, як реалізувати своє право на виконання судового рішення. Вже розроблені перші інформаційні матеріали як для стягувачів, так і для боржників. Їх можна знайти на сайті pravo.minjust.gov.ua, – наголосив Микола Станіщук.

Так, минулого року державні виконавці Рівненської юстиції стягнули з недобросовісних роботодавців на користь працівників 29 мільйонів гривень заборгованості по заробітній платі. Вже наступного кварталу цього року Мін’юст планує створити окремі виконавчі групи з ліквідації боргів по заробітній платі по всій країні.

Читати також