Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Карантин на Рівненщині посилено: два райони і місто віднесли до червоної зони

Згідно із рішенням Державної комісії ТЕБ та НС вчора, 13 серпня, частину Рівненської області було віднесено до червоного рівня небезпеки.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Рішення щодо Рівненщини та інших областей України оголосив мініст охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу.

На основі наявних епідемічних даних станом на 12 серпня до переліку регіонів зі значним поширенням COVID-19 відносяться Київ, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Харківська та Чернівецька області. 

“Тобто це ті області, у яких на всій території перевищений показник виявлення нових випадків захворювання - 40 на 100 тисяч населення за 14 днів”, - уточнив Міністр.

На території цих регіонів було визначено різні рівні небезпеки в залежності від епідеміологічної ситуації. Наприклад, у Львівській області через те, що 5 днів поспіль показник заповненості ліжок становив більше 50 відсотків, був встановлений “помаранчевий рівень”. Київ віднесено до жовтої категорії епідемічної небезпеки за показником захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тисяч населення.

  • Дубно, Рівненський та Костопільський райони віднесено до червоного рівня епідеміологічної небезпеки через COVID-19.
  •  До помаранчевого рівня небезпеки увійшли місто Острог, Гощанський та Здолбунівський райони.
  • До жовтої зони потрапили: Рівне, Вараш, Березнівський, Володимирецький, Демидівський, Дубенський, Зарічненський, Корецький, Млинівський, Острозький, Радивилівський, Рокитнівський, Сарненський райони.

Усі обмеження, які стосуються червоної, помаранчевої та жовтої зон почнуть свою дію з понеділка.

 

Читати також