Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Каратисти з Рівного привезли зі змагань 9 медалей

Фото - відкриті джерела

Початок липня в Україні відзначився цікавою та масштабною подією. З 6 по 8 липня в Палаці спорту міста Одеса відбувся X Кубок Світу з Годзю-рю карате та Кобудо (X WORLD CUP GOJU - RYU KARATE & KOBUDO ODESSA/ UKRAINE 2018), на який приїхали помірятися силами спортсмени віком від 6 до 18+ років з 15 країн Світу: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Індія, Іран, Казахстан, Латвія, Молдова, Румунія, Словаччина, Таджикистан, Україна, Японія (Окінава). Якщо говорити про нашу країну, то в Одесу з'їхалися учасники з таких міст: Вінниця, Київ, Черкаси, Івано - Франківськ, Мелітополь, Запоріжжя, Луганск, Рівне, Полтава, Кременчуг, Іршава, Сватово, Ізмаїл та Одеса, повідомляє сайт rvnews.rv.

null

Фото Анатолія Шевчука

7 липня відбулося урочисте відкриття Кубка, яке було видовищним  та масштабним. Парад учасників з прапорами своїх країн та парад суддів, виступи почесних гостей та концертна програма  нікого не залишили байдужим.

Свої напутні слова спортсменам сказали гості, які були запрошені на змагання: президент Ассоціації Рюкю Кобудо Юкіо Кунійоші (Yukio Kuniyoshi - President Association Ryukyu Robudo Hozon Shinko Rai - Okinawa, Japan); віце - президент Федерації Джундокан Україна Денис Пономаренко; заступник міністра Молоді та Спорту України Ярослав Войтович; депутат Одеської обласної Ради Олексій Бабінников; очільник управління фізичної культури та спорту Одеської облдержадміністрації Валентина Кольчак.

null

 Фото Анатолія Шевчука

Уся церемонія відкриття велася двома мовами – українською та англійською, що також додавало масштабності цьому заходу.

Слід відмітити, що організатором Кубку Світу з Годзю-рю карате та Кобудо виступила Українська Федерація Джундокан. Зі свого боку Президент Федерації Джундокан України Валерій Модестович Кусій  ( 7 Дан Годзю - рю карате) зробив усе можливе для того, щоб Кубок Світу пройшов на високому професійному рівні.

Більш, ніж 600 спортсменів з різних куточків Світу у напруженій боротьбі  змагались на 5 татамі за призові місця у таких дисциплінах: Ката Годзю-рю (комплекс формально – технічних вправ); ката Ренго – кай (різні стилі); Шобу куміте (безконтактні поєдинки); Ірікумі Дзю (поєдинки з дозованим контактом); Ірікумі Го (фул контактні поєдинки); Ката Кобудо( комплекс формальних вправ зі зброєю: бо, нунчаку, саї, еку, кама). 

null

 Фото Анатолія Шевчука

Завдяки наполегливій праці та професійній майстерності каратистів, що ввійшли до складу збірної команди України, за результатами загальнокомандного заліку Україна стала золотим призером Кубку Світу, срібним призером стала збірна команда Казахстану, бронзу виборола збірна команда Азербайджану. Переможців було нагороджено кубками, медалями та дипломами.

Рівненську область на Кубку Світу представляли спортсмени Клубу «Білий Лотос», керівником якого є Сергій Андрійович Куліш (4 Дан Годзю-рю карате) та суддя Луцик В. О. Наші каратисти  здобули 9 медалей: 5 золотих та 4 срібних, виступивши так: 

Категорія 18+ років         Занозовський Олександр - розділ Ірікумі Дзю - золото

                                                                                       розділ Ірікумі Го - срібло

Категорія 12-13 років       Луцик Віталій-                  розділ Ката Ренго - кай - срібло

                                                                                       розділ Шобу куміте - срібло

категорія 14-15 років       Луцик Аліна -                    розділ Ката годзю - рю - золото

                                                                                       розділ Шобу куміте - срібло

Категорія 14-15 років       Шевчук Сергій -                 розділ Ката годзю - рю - золото

                                                                                       розділ Ката ренго -  кай - золото

                                                                                       розділ Шобу куміте - срібло

                                                                                       розділ Ірікумі дзю - золото.

 

Читати також