"Кардинал-Рівне" зазнав десятої поразки в чемпіонаті

"Кардинал-Рівне" зазнав десятої поразки в Екстралізі. У Києві рівняни пропустили чотири м‘ячі у матчі проти "SkyUp Futsal".

Про це повідомляють у пресслужбі клубу.

«SkyUp Futsal» – «Кардинал-Рівне» – 4:1 (2:0)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 23 тур

04 березня 2024 року, Київ, GymMaxx Арена

«SkyUp Futsal»: Удовиченко (Заносій, 38) – Тменов, Бруно Сантос, Ліфер, Щериця – Ардашніков, Корнєв, Салтанов, Смоловик – Тищенко, Сніцаренко, Кібиш, Ткачьов.

Головний тренер: Тарас Шпичка.

«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Рафальський, 38) – М.Малиновський, Волянюк, Скибчик, Сорокін – Парфенюк, Басич, Кручок, Волков – Тютюрай, Горбулько.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

Голи: Бруно Сантос (2), Корнєв (12), Тменов (27), Тищенко (33) – Сорокін (24).

У Києві рівняни вже вкотре у сезоні пропустили швидкий гол. Владислав Сорокін під пресингом Бруно Сантоса помилився і віддав м’яча бразильцю, який просто розстріляв Дмитра Дяченка.

У середині тайму Ігор Салтанов впевнено обіграв один в один Владислава Сорокіна. Удар десятки авіаторів парирував Дмитро Дяченко. Але першим на добиванні був інший ексгравець рівненського клубу Владислав Корнєв – 2:0.

Гості один гол відіграли по перерві. Дмитро Скибчик виконав аут з лівого флангу, Владислав Сорокін зумів обробити непростий м‘яч, розвернутися і пробити у ціль!

Щоправда, дуже швидко кияни відновили статус-кво. Після кутового справа Бруно Сантос виграв ближню стійку і продовжив передачу далі, де Микита Тменов забивав вже у порожні ворота – 3:1.

Рівняни перейшли на гру з п‘ятим польовим і пропустили вчетверте. Микита Тищенко вразив ворота, які вимушено захищав лише Михайло Волянюк.