Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Катастрофа військового гелікоптера на Рівненщині: експертиза знайшла винного

Комісійна судова військова експертиза назвала причини падіння військового гелікоптера Мі-8 у травні 2019 року біля села Сестрятин колишнього Радивилівського району. Нагадаємо, внаслідок катастрофи загинув весь екіпаж судна у кількості чотирьох чоловік. 

«У причинному зв'язку з подією настання дослідженого випадку є невиконання командиром екіпажу умов виконання польотного завдання по висоті та за місцем виконання польотного завдання, а саме виконання маневру швидкістю на висоті менше встановленої польотним завданням та поза межами зони групових польотів, втраті командиром екіпажу контролю за параметрами вертольоту», – вважає експертиза, яку наведено в судовій ухвалі, повідомляє Главком.  

Також експертиза з'ясувала, що на момент падіння вертоліт був придатний до польотів. Зокрема, ним виконувалися планові льотні навчання «День-Ніч», під час яких і сталася авіатрагедія.

У матеріалах справи також наводяться результати товарознавчої експертизи майна та техніки військового призначення та озброєння, яка оцінила вартість знищеного вертольоту у 15,7 млн грн. 

Досудове розслідування у цій справі веде Державне бюро розслідувань у Хмельницькому. Однак, досі жодній особі підозри так і не пред'явили. 

За клопотанням ДБР суд продовжив досудове розслідування до листопада 2021 року. 

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.