Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Казкове весілля: у Рівному одружились актори лялькового театру

На фото Юлія Гольонко та Олексій Причепа

Сьогодні у Рівненському міському відділі ДРАЦС проходить Всеукраїнський марафон «Кохання поза часом 2020». До 12-ої години  всі бажаючі могли подати заявку та зареєструвати шлюб у День закоханих. Першою парою, яка побралась у форматі цієї акції стали Юлія Гольонко та Олексій Причепа, актори Рівненського театру ляльок. Родзинкою церемонії стали костюми казкових персонажів, у які були одягнені гості весілля та молодята.

Заступниця начальника управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук розповіла, що така акція проводиться міністерством юстиції третій рік поспіль. Минулого року по Рівненській області шлюб зареєструвало 100 пар. Цього року 79 пар в області планують побратися 14 лютого – 17 пар у рівненському ДРАЦС і 7 пар у Рівненському Міському Будинку Культури в межах акції «Шлюб за добу».

Юлія Гольонко, наречена «білосніжка», розповіла, що такий весільний образ обрала через свою професію:

«У цьому костюмі я працювала цього року, цю сукню шили на мене, тому вирішила скористатись ситуацією. Хотілось, щоб весілля було цікавим та незвичним, щоб сподобалось моїм діткам. Таку дату вибрали випадково. Я вважаю, що щастя у шлюбі залежить, в першу чергу, від людей», - поділилась пані Юлія. 

На фото молодята та гості весільної церемонії

Читати також