Рівне Медіа

Керівники області поклали квіти з нагоди Дня Соборності України

З нагоди Дня Соборності України голова облдержадміністрації Віталій Коваль, голова обласної ради Олександр Данильчук та його перший заступник Сергій Свисталюк, керівництво Рівненської міської ради, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади поклали вінки та квіти до пам'ятного знаку "Загиблим за Україну" на майдані Магдебурзького права у Рівному.

«Цей день - нагадування, що сила нашої держави в єдності її земель і народу. Ми не маємо окремо Сходу і Заходу. Ми єдина держава і єдиний народ», - зазначив Віталій Коваль.

Нагадаємо, День Соборності офіційно відзначається з 1999 року, відповідно до Указу Президента України від 21 січня 1999 року №42/99 «Про День соборності України». 

Подія столітньої давності була знаковою для українського державотворення. Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісна Україна – це повернення окупованих Криму і окремих районів Донеччини та Луганщини.

Пресслужба Рівненської ОДА

Читати також