Рівне Медіа

Керівництво Рівного зустрілось із учасниками бойових дій і перевізниками

Цього тижня керівництво Рівного провели конструктивну зустріч із представниками організацій учасників бойових дій, перевізників та представників влади. 

Основне питання, яке піднімали усі присутні - пільговий проїзд у приватному транспорті міста для учасників бойових дій.

- Мені, як міському голові, добре відомо наскільки це болить учасникам АТО та ООС і ми зробимо все можливе, щоб їх права були захищені. Важливо, що є розуміння усіх сторін складної епідемічної ситуації у місті, - наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

За результатами зустрічі вирішено створити робочу групу щодо розгляду питання пільгових перевезень. Крім того, перевізники пообіцяли провести роз’яснювальну роботу з водіями щодо етичного ставлення до пасажирів, а особливо представників пільгових категорій. 

Приватний транспорт буде максимально підвозити пільговиків, не порушуючи обмеження, передбачені постановою Кабінету Міністрів України. 

В комунальному ж транспорті, за рішенням Комісії ТЕБ та НС від 25 січня визначено, що учасники бойових дій, члени сімей загиблих АТОвців та діти-сироти будуть їздити по пільгах в транспорті незалежно від часу.

Раніше ці категорії пільговиків їздили безкоштовно у тролейбусах та маршрутках з 10:00 до 16:00.

Якщо Рівне матиме позитивну динаміку щодо кількості хворих на коронавірус, то керівництво міста готове знову обговорювати це питання і переглядати пільгові перевезення.

За інформацією пресслужби Рівненської міської ради.

Читати також