Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Хамство та погрози: як водії та пішоходи у Рівному реагують на штрафи від муніципалів (ВІДЕО)

У Департаменті муніципальної варти Рівного показали відеопідбірку реакції водіїв та пішоходів на штрафи та зауваження. 

Відповідне відео опублікували на сторінці Департаменту у Фейсбук. 

Як видно на відео, порушники часто використовують погрози та лайку. 

Приклади діалогів: 

- Ти вже тут п***а ходиш? Да? Біля базара находився. А вже тут ходиш? Давай я тобі черевик запаркую в с*аку по самий каблук, тварь й***а, - сказав один чоловіків на відео. 

- Реально тобі треба на передок поїхати там повоювати, а не тут мирних людей штрафувати. Добре, ми заплатимо, військові, але ви мирних людей штрафуєте. Може, йому погано стало, може, він на хвилину відійшов, - сказав один із військових. 

Більше - на відео: 

Читати також

22.03.2023 Дружині заступника мера Рівного повідомили фейкову новину про загибель її чоловіка на фронті

- Вчора ввечері з моєю дружиною сконтактував один пан, щоб висловити співчуття з приводу моєї загибелі і уточнити дату поховання... Дякую тобі, невідомий Вася, що зателефонував не до мами, котра зараз в лікарні з хворим серцем. Моя Оля - фантастична жінка, обожнюю її. І вибачаюсь перед нею, - зазначив він. Також він закликав бути обережними із поширенням подібних новин: - В жодному разі не виявляйте ініціативу в поширенні інформації про смерть бійця. Навіть уточнення цієї інформації - компетенція певних посадових осіб. Ви не уявляєте, які фатальні наслідки може мати ваше "я чув, що Колька загинув", - додав Юрій Поліщук.