![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020919486652.jpeg)
На гачок аферистів потрапила 20-річна жителька Березніівщини.
Інформують у пресслужбі поліції Рівненщини.
Дівчина в одній із соцмереж знайшла рекламу про розіграш мобільного телефона останньої моделі відомої марки за вподобаними віртуальними боксами. Для цього потрібно було придбати чотири з них, аби гарантовано виграти приз.
Під час спілкування в месенджері невідомий запевнив, що за 4000 гривень вона зможе отримати навіть телефон. Утім таких грошей у дівчини не було, тож вона переказала на вказану аферистом платіжну картку 2000.
Після цього їй запропонували продовжити участь в акції та сплатити ще гроші. Потерпіла зрозуміла, що потрапила в тенета шахраїв, так і не отримавши нічого з обіцяного.
Поліцейські наголошують громадянам на дотриманні кібергігієни та безпеки в інтернеті: безкоштовних послуг і дарунків не буває.
![](/media/img/650/2024/02/202402095846.jpeg)