![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081211307678.jpg)
Учора до поліцейських надійшла заява від 38-річного жителя села жителя села Малий Жолудськ про те, що невідома особа шахрайським методом заволоділа його 4 тис грн.
Як встановили поліцейські, в одній із соціальних мереж потерпілому прийшло повідомлення від родича із проханням позичити гроші. Після перерахунку коштів побачив, що сторінку користувача, де розміщувався допис — зламали. Зловмисники незаконним шляхом отримали доступ до аканту та розіслали від імені власника прохання про потребу у фінансах.
За фактом заволодіння чужим майном, вчиненого шляхом обману, слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
![](/media/img/650/2022/08/202208126636.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208129835.jpg)