![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2018/03/khtos-komus-pohrozhue-deputatu-z-rivnenshchini-vzh20180302_6160.jpg)
Вранці 1 березня на подвір'ї 37-річного жителя Дубровицького району пролунав вибух, унаслідок якого частково пошкоджено паркан.
Поліцейські попередньо встановили,ймовірно стався вибух гранати «РГД-5». Металеві уламки і важіль вибухового пристрою поліцейські вилучили та скерували на експертизу.
Як повідомляє сайт "Інформаційний потік", потерпілий - депутат Селецьої сілької ради та місцевий підприємець Сергій Демарчук. За останній два місця - це вже третій випадок, коли цьому депутату кидають гранату.
За це порушнику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.