Рівне Медіа

Художні роботи юних талантів Рівного - на виставці «На крилах натхнення» (ФОТО)

Школа-студія «Арт-Маестро» представила художні роботи своїх вихованців  на виставці «На крилах натхнення»

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулась презентація художньої виставки «На крилах натхнення» .школи-студії «Арт-Маестро». Директор студії, викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв РДГУ Наталія Миколаївна Антонюк-Коберська доклала чимало зусиль, щоб навчити своїх підопічних мистецтву малювати і представити на широкий загал їх творчі здобутки.

Учасники студії, а це діти віком від 10 до 14 років, − Юлія Сальнікова, Анна Федорук, Максим Лампіка, Мирон Павлюченко, Вікторія Коберська та Анна Степанець представили на відкритті виставки понад 50 живописних та графічних робіт, які виразно продемонстрували індивідуальній стиль і техніку кожного автора. По завершенню заходу всі презентанти виставки отримали дипломи переможців арт-проекту «Мистецька скарбниця», смачні і корисні подарунки від ТЦ «МЕТРО Кеш & Кері», а також абонементи від школи плавання «НЕМО» на безкоштовне відвідування басейну.

Виставка студії «Арт-Маестро» «На крилах натхнення» експонуватиметься в обласній бібліотеці для молоді протягом лютого. Відвідувачі виставки зможуть залишити свої враження в книзі відгуків.

Читати також