Кібернетики з Рівного перемогли на міжнародній студентській олімпіаді

КІбернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету перемогли на міжнародній IT-олімпіаді. 

Про це повідомляють у пресслужбі вишу. 

Так, Ярослава Мотринець, студентка ІІ курсу спеціальності 122 Комп’ютерні науки з великим відривом  перемогла у конкурсі «Веб-дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу». Її  науковий ІТ-проект отримав високу оцінку шанованого міжнародного жюрі та зайняв найвище, перше місце.

Данило Орловський, студент IV курсу спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення переміг в конкурсі «Кращий диплом з кібербезпеки». Його  науковий ІТ-проект «Використання штучного інтелекту  для  виявлення  вразливостей в комп’ютерних мережах та серверах»  зайняв третє призове місце.

Володимир Бузмаков, голова МОК Міжнародної студентської ІТ-олімпіади  ”IT- Universe-2024”, голова активу ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України» привітав всіх переможців, побажав їм подальших творчих досягнень в галузі Інформаційних технологій та висловив сподівання на проведення наступної ІТ-олімпіади в режимі offline. Науковий керівник переможців – Валентина Юскович-Жуковська подякувала організаторам та  міжнародному жюрі  олімпіади  ”IT- Universe-2024” за високу оцінку наукових робіт студентів МЕГУ.

Читайте також