![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080419052328.jpg)
Із Радивилова, що на Рівненщині, рушив хресний хід Московського патріархату, аби молитвою вшанувати образ Почаївської Божої Матері.
Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
Як зазначається, 4 серпня від храму на честь святого благовірного князя Олександра Невського міста Радивилова вирушило близько 500 паломників до Свято- Успенської Почаївської Лаври.
Розпочалося піше паломництво з молебню перед початком доброї справи. Далі хрестоходці, читаючи акафіст та співаючи церковні піснеспіви, вирушили у дорогу.
«Часи непрості, потребують неустанної молитви. У дорозі будемо молитись, щоб настав мир у нашій країні, за всіх, хто потрапив у складні обставини через війну, за нужденних, хворих, за українських воїнів. Бажаю, щоб впродовж усієї дороги Благодать Божа наповнювала серця хрестоходців», – зазначив благочинний Радивилівського благочиння протоієрей В‘ячеслав Демчук.
У день вшанування ікони Почаєвської Божої Матері хрестоходці планують взяти участь у святковій Літургії.
![](/media/img/650/2022/08/202208041488.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208046972.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208046275.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208042886.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208042652.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208045055.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208048178.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208046827.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208049921.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208044156.jpg)