Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Кількість випадків коронавірусу на Рівненщині перевищила 6 тисяч

Сьогодні ввечері на Рівненщині додалося 52 нових випадки коронавірусної хвороби. Загальна кількість хворих в області зросла до 6024. Про це інформує Цілодобовий штаб з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.

Найбільше нових випадків зафіксували у Рівненському районі та обласному центрі - 18 та 16 випадків відповідно.

5 нових випадків виявили у Сарненському районі, по 3 - у Костопільському та Радивилівському районах, по 2 - у Володимирецькому та Здолбунівському, по одному - у Дубні, Вараші та Острозі.

Хворим від 1 до 80 років.

Читати також

03.10.2022 Рівненська філармонія видала квитки часів "радянщини": як це пояснили у закладі

“Коли ностальгуєш за Радянським Союзом. Бажаєш згадати свою юність і "Жовтень" — прийди на відкриття сезону у Рівненська обласна філармонія. Погляд на білет — ніби машина часу поверне тебе у минуле... Пи.Си. За 300 грн з людини, могли би і на принтері нормальні білети державною мовою надрукувати”. Рівненська обласна філармонія прокоментувала допис: ”Використання квитків старого зразка, що лишились на обліку філармонії — грубе недопрацювання концертного відділу філармонії. Адміністрація Рівненської обласної філармонії приносить свої вибачення перед слухачами та громадськістю і оперативно виправить ситуацію, квитки нового зразка є в наявності”.