![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080511513120.jpg)
У Рівному знову перевіряли рівень забруднення води у Басовому Куті.
Про це інформують у Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
За результатами проведених досліджень зразків води, в усіх точках відбору, вода не відповідає нормативам за санітарно-хімічними показниками, зокрема за запахом, кольором, біохімічним споживанням кисню (перевищення вдвічі вище за норму). Також в усіх точках відбору вода не відповідає гігієнічним нормативам за мікробіологічними показниками: індексом лактозопозитивних кишкових паличок, індексом мікроорганізмів роду Enterococcus та паразитологічними показниками (виявлено цисти лямблій).
Зважаючи на такі дані, Центр не рекомендує використовувати озеро Басів Кут для купання.