![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052915203467.png)
Команда "Олімп" з Рівного стала володаркою Кубка дитячо-юнацької футбольної ліги РОАФ у віковій категорії U-10.
Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
Команда здобула цю перемогу в серії пенальті проти ДЮСШ Костопіль, рахунок - 5:4.
Юні костопільські футболісти відповідно посіли друге місце, а команда "Імпульс" із Рівного - третє. Фінальні матчі проходили на стадіоні у Здолбунові.
"Як почесний президент ДЮФЛ нагадаю, що проведення Кубка пов'язане з підлаштуванням футбольної ліги РОАФ під Дитячо-юнацьку футбольну лігу України, тобто перехід на систему осінь-весна зі стартом чемпіонату вже у вересні цього року. Участь у Кубку беруть 60 команд, переможці будуть іще в категоріях U-16, U-14 та U-12", - зазначає Андрій Карауш.
![](/media/img/650/2024/05/202405299207.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405298671.png)