Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Команди учнів із двох рівненських шкіл отримають Подяки Рівненської міської ради

фото ілюстративне

Рівненський міський голова Володимир Хомко підписав розпорядження про нагородження Подякою Рівненської міської ради та виконавчого комітету команди учнів НВК №12 та СЗШ №15.

Такі відзнаки школярі отримають за активне впровадження дебатного руху серед учнівської молоді та результативну участь у загальноміському дебатному турнірі "ПРЕС-2019".

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.