Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Корнійчук йде: у Рівненській обласній раді міняють першого заступника

Зараз у Рівному триває позачергова сесія Рівненської обласної ради. Щойно новим головою обрали депутата від БПП Олександра Данильчука. Після цього у залі оголосили перерву.

У розмові з журналістами новообраний голова повідомив, що після перерви депутати звільнять з посади першого заступника його однопартійця Олександра Корнійчука. А все для того, аби збалансувати президію, адже в іншому разі там засідатиме одразу два представники від "Солідарності", що вони вважають неправильним.

Олександр Корнійчук вже навіть написав заяву на звільнення. У ній йдеться, що він складає з себе повноваження та звільняється із займаної посади за угодою сторін відповіднодо ч.4 ст.56 ЗУ "Про місцеве самоврядування".

До слова, посаду першого заступника обійматиме тепер представник від Радикальної партії Ляшка. Втім, який саме - поки невідомо. В кулуарах подейкують, що ним стане Сергій Свисталюк. Наразі радикали проводять нараду, аби визначитися з кандидатурою першого заступника голови облради. До речі, на сесії присутній народний депутат від РПЛ Андрій Лозовий.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.