Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Костопіль відсвяткував День міста

12 липня, у день християнського свята апостолів Петра і Павла, місто Костопіль відзначило 235-річчя. Протягом дня на майдані Шевченка лунали концерти, виступи колективів художньої самодіяльності, діяли виставки, відбувалися розважальні та спортивні конкурси.

Справжньою екзотикою свята стала можливість піднятися у повітря на повітряній кулі.

На головні сцені відбулася церемонія нагородження почесними відзнаками, зокрема відзнаку “Почесний громадянин міста Костопіль” цьогоріч отримав Павло Мадалінський, яку йому вручив, також почесний громадянин міста, голова фракції Батьківщина у Рівненській облраді Микола Кучерук, посвідченням «За вагомий внесок у розвиток міста і громади» був нагороджений Ігор Стрілецький.

До нагородження щорічною відзнакою Костопільської міської ради «Гордість міста Костопіль» було представлено ряд костопільчан, які здійснили значний вклад у розбудову та розвиток міста, суспільно-політичне життя громади.

Розважали костопільчан українські та закордонні артисти: Lama, Роман Скорпіон, “Дуліби”, “Співаки” та спеціальні гості з Польщі “Swiateczna kapella”.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.