Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Коваль: Наступу з Білорусі не очікуємо, проте від ракетних ударів Рівненщина - не застрахована

Масштабне вторгнення зі сторони Білорусі у Рівненську область наразі не очікується. Проте все ж зберігається великий ризик ракетних ударів по області. 

Про це в ефірі UA: Рівне заявив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

- Ризику масового вторгнення в область зі сторони Білорусі сьогодні ми не бачимо. Але картина може змінюватись буквально за декілька діб. Адже ми вже бачили перекидання техніки за 24-48 годин збройними силами росії. Тому такий ризик в середній перспективі присутній, на жаль. Великий ризик ракетних ударів. Від ракетних ударів ми - не застраховані, - сказав він. 

 

 

Читати також

25.05.2022 Мешканка Дубна перейшла за посиланням у мережі та втратила 37 тисяч гривень

Гортаючи стрічку новин у телеграм-каналі, 30-річна мешканка Дубна перейшла за посиланням одного із дописувачів. Жінка хотіла почерпнути корисну інформацію у своїй сфері діяльності, а натомість позбулась власних заощаджень. Кошти із її банківського рахунку зникли за лічені хвилини. Одразу ж, як вона перейшла за посиланням, на її мобільний почали надходити дзвінки з банку. Жінка припустила, що це можуть бути шахраї, тому відхилила всі вхідні з того номеру. А вже за кілька хвилин вона отримала смс-повідомлення про зняття із її банківського рахунку 37 тисяч гривень. З’ясувалося, що гроші були перераховані різними платежами за покупку побутової техніки на картку іноземного банку. У рамках розпочатого досудового розслідування за фактом шахрайства дізнавачі Дубенського РВП встановлюють усі обставини події.