Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Лауреат літературної премії ім. Дубова у Рівному презентує збірку поезій

У Рівному відбудеться презентація книги поезій Юрія Матвійчука «HameleON»

У четвер, 8 лютого о 15.20 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18) відбудеться презентація книги поезій молодого письменника Юрія Матвійчука «HameleON». Книга вийшла у «Письменницькій робітні «Оповідач», офіційному видавництві Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України за підтримки Рівненської ОДА та Рівненської обласної ради. В минулому році Юрій Матвійчук за видану книгу поезій став лауреатом літературної премії ім. Михайла Дубова.

Юрій Матвійчук родом з мальовничого Острога. Під час навчання на художньо-педагогічному факультеті РДГУ займався у народному літературному об’єднанні «Поетарх». Має ґрунтовну музичну та художню освіту. Вчителює в сільській школі неподалік Острога. Пише вірші ще з шкільних років. В 2013 році вийшла його перша збірка віршів «О..бій..ми», яка одразу привернула увагу до автора як пристрасного романтика з палкими почуттями та яскравим образним мисленням.

У новій книзі Юрія Матвійчука «HameleON» відчувається дихання сучасної поезії постмодерністської доби з її римованими та неримованими текстами, рваними ритмами, громадянськими тривогами сьогодення, а ще прекрасними рядками пронизливої лірики про незабутні почуття.

Організатор: Рівненська обласна бібліотека для молоді.

На захід запрошені шанувальники поетичної творчості автора, читачі бібліотеки та всі бажаючі.

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362) 63-52-60 (Ганна Василівна).

Читати також