Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Лави військових Рівненщини поповнилися (ФОТО)

В Рівненському гарнізоні тривають заходи адаптації строковиків до умов військової служби

В Рівному військові частини оперативного командування «Захід» поповнили майже півсотні військовослужбовців строкової служби.

Вікова категорія юнаків, призваних до лав Збройних Сил України восени минулого року з Чернівецької, Волинської та Львівської областей, від 22 до 24 років. За цей час кожен із них отримав базовий курс підготовки в навчальних центрах та склав Військову присягу.

Як зазначив старший офіцер відділення по роботі з особовим складом одної із військових частин, для якнайшвидшої адаптації до нового коллективу військових забезпечено всіма умовами для служби, навчання та відпочинку. До занять з основних предметів бойової підготовки, вивчення статутів Збройних Сил України та функціональних обов’язків військовослужбовців залучено командирів зі значним досвідом участі в АТО.

 

За інформацією прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області

Читати також

09.08.2022 На Дубенщині невідомі зняли з меморіалу прапор України, - очевидці описали порушників

Заявник повідомив, що за зовнішніми ознаками порушниками були діти: вони зрізали мотузку, до якої кріпився прапор. Державний символ порушники залишили на місці, він — не пошкоджений. Окрім того, біля фігури також знаходився й прапор УПА, який, попередньо пошкоджений внаслідок погодних умов Наразі проводиться перевірка, особи правопорушників встановлюються. Обидва прапори вже замінили на нові.